Sala Balowa

CENNIK I REGULAMIN
wynajmu Sali OSP Żabnica

Cena wynajmu sali wraz z kuchnią oraz innych pomieszczeń gospodarczych na wesela wynosi:

– Dla wszystkich mieszkańców: 1200 zł,
Istnieje możliwość wynajmu Sali wraz z kuchnią oraz innych pomieszczeń gospodarczych na różne imprezy okolicznościowe.

Inne dodatkowe koszty:

– Opał i ogrzewanie we własnym zakresie
– Energia elektryczna i woda dodatkowo rozliczana na podstawie odczytów z liczników

– Istnieje możliwość wypożyczenia obrusów

REGULAMIN WYNAJMU

1. Osoba zainteresowana wynajęciem sprzętu lub sali w pierwszej kolejności winna skontaktować się z Gospodarzem Remizy celem zarezerwowania terminu.
  2. Salę przekazuje i przyjmuje dh Elżbieta Krzus, tel. 883 192 377
  3. Godziny przekazania oraz odbioru sali i sprzętu ustala się każdorazowo z Gospodarzem Remizy.
  4. Zobowiązuje się Najemcę do korzystania z wszelkich urządzeń w należyty sposób i oddania Remizy oraz terenu wokół niej w terminie i stanie nie odbiegającym od stanu w dniu wynajmu.
  5. Najemca ponosi pełną odpowiedzialność za urządzenia i wyposażenie znajdujące się w sali, oraz kompleksie kuchennym. W przypadku uszkodzenia, zniszczenia bądź kradzieży urządzeń lub wyposażenia, najemca ponosi wszelkie koszty związane ze stwierdzonymi podczas odbioru zniszczeniami.

Poniżej przykładowe wystroje sali: