OSP Żabnica na podium w I etapie ogólnopolskiego konkursu

OSP Żabnica na podium w I etapie ogólnopolskiego konkursu.

Nasza jednostka wzięła udział w ogólnopolskim konkursie pt. „Ochotnicza Straż Pożarna w służbie mieszkańcom wsi”, zorganizowanym przez Agencje Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

Konkurs składa się z etapu wojewódzkiego i ogólnopolskiego. W pierwszym (1.06-15.08.2018 r.) powołane w każdym Oddziale Regionalnym ARiMR Jury wybrało najlepsze prace konkursowe. Na II etap konkursu  (27.08-2.09.2018 r.) składa się publiczne głosowanie na fejsbukowym profilu ARiMR.

Miło nam poinformować, że decyzją Jury zgłoszenie OSP Żabnica zostało wyłonione wśród najlepszych zgłoszeń z Oddziału Regionalnego. Tym samym prace OSP Żabnica wraz z OSP Smolnica zostały ocenione jako najlepsze w województwie śląskim.

Wszystkie wyróżnione w I etapie jednostki OSP otrzymają torby medyczne OSP R1.